fbpx

Ring eller besök oss!

Öppettider: 08:00-16:30
Lunchstängt: 12:30-13:00

Teknisk support
031 – 23 56 00
info@vadsbo.net

Tel växel: 031 – 23 56 00
Support/frågor/info: info@vadsbo.net
Order: order@vadsbo.net
Fakturor ska till: finance@vadsbo.net
Övrigt gött: hej@vadsbo.net

Besöksadress & post:
Vadsbo LightTech AB
Hilma Anderssons gata 15
421 31 Västra Frölunda

Infrakter & speditörer:
E A Rosengrens gata 27
421 31 Västra Frölunda

Organisationsnummer: 556057-4419
VAT: SE556057441901

Facebook
Instagram
LinkedIn
YouTube

Henrik Lönner
VD
henrik.lonner@vadsbo.net
031 23 56 00

Carl Ziegler
Ekonomiansvarig
carl.ziegler@vadsbo.net
0735 09 89 12

Lars Ståhl
Logistik och order
lars.stahl@vadsbo.net
031 23 56 00

Mattias Fischer
Innesälj och order
mattias.fischer@vadsbo.net
0766 31 31 44

Elin Bengtsson
Marknadsansvarig
elin.bengtsson@vadsbo.net
0736 71 47 59

Erika Johansson
Marknadsassistent
erika.johansson@vadsbo.net
0768 33 61 30

Anton Lindberg
Produktansvarig
anton.lindberg@vadsbo.net
0735 03 02 32

Viktor Stenberg
Testingenjör
viktor.stenberg@vadsbo.net
0703 33 01 86

Johan Sandberg
Säljare i Storstockholm
johan.sandberg@vadsbo.net
0766 77 15 55

Josef Pettersson
Säljare i Västsverige
josef.pettersson@vadsbo.net
0703 34 06 10

Lars-Olov Johansson
Säljare i Mellansverige
larsolov.johansson@vadsbo.net
0703 33 75 41

Jahir Salihu
Lager

Frågor? Support? Kontakta oss!

Facebook
Instagram
LinkedIn
YouTube
Top