fbpx

Ring eller besök oss!

Öppettider: 08:00-16:30
Lunchstängt: 12:30-13:00

På fredagar har vi stängt växeln mellan kl 10.00 – 11.00

Teknisk support
031 – 23 56 00
info@vadsbo.net

Tel växel: 031 – 23 56 00
Support/frågor/info: info@vadsbo.net
Order/reklamation: order@vadsbo.net
Startklar/projektförfrågningar: projekt@vadsbo.net
Utbildningar & Casambi Academy: academy@vadsbo.net
Fakturor ska till:
finance@vadsbo.net
Övrigt gött: hej@vadsbo.net

Besöksadress & post:
Vadsbo LightTech AB
Hilma Anderssons gata 15
421 31 Västra Frölunda

Infrakter & speditörer:
E A Rosengrens gata 27
421 31 Västra Frölunda

Organisationsnummer: 556057-4419
VAT: SE556057441901

Facebook
Instagram
LinkedIn
YouTube

Henrik Lönner
VD
henrik.lonner@vadsbo.net
031 23 56 00

Carl Ziegler
Ekonomiansvarig
carl.ziegler@vadsbo.net
0735 09 89 12

Lars Ståhl
Logistik och order
lars.stahl@vadsbo.net
031 23 56 00

Mattias Fischer
Innesälj och order
mattias.fischer@vadsbo.net
0766 31 31 44

Elin Bengtsson
Marknadschef
elin.bengtsson@vadsbo.net
0736 71 47 59

Lina Tengblad
Marknadsassistent
lina.tengblad@vadsbo.net
0707 60 63 99

Anton Lindberg
Produktchef
anton.lindberg@vadsbo.net
0735 03 02 32

Viktor Stenberg
Testingenjör
viktor.stenberg@vadsbo.net
0703 33 01 86

André Hall
Säljare Syd
andre.hall@vadsbo.net
0708 39 11 28

Johan Sandberg
Säljare i Storstockholm
johan.sandberg@vadsbo.net
0766 77 15 55

Lars-Olov Johansson
Säljare i Mellansverige
larsolov.johansson@vadsbo.net
0703 33 75 41

Johan Söderberg
Casambi-specialist
johan.soderberg@vadsbo.net
0732 626 654

Erika Johansson
Marknadsassistent
erika.johansson@vadsbo.net

Frågor? Support? Kontakta oss!

    [honeypot honeypot-807]

    Facebook
    Instagram
    LinkedIn
    YouTube
    Top