fbpx

Ring eller maila oss

031 – 23 56 00
info@vadsbo.net

Välj knappval
1
Teknisk support
2 Order- och leveransfrågor
3
Ekonomi- och övriga frågor
9 Help in English

Är du privatperson ber vi dig kontakta din elektriker eller återförsäljare.

Öppettider: 08.00 – 16.30
Lunchstängt: 12.30 – 13.00
Fredagar: stängt 10.00 – 11.00

Vi är Vadsbo

Johan Sandberg
Säljare Storstockholm
johan.sandberg@vadsbo.net
0766 77 15 55

André Hall
Säljare Södra Sverige
andre.hall@vadsbo.net
0708 39 11 28

Fredrik Landqvist
Säljare Västra Sverige
fredrik.landqvist@vadsbo.net
0703 33 01 86

Henrik Lönner
VD
henrik.lonner@vadsbo.net
031 23 56 00

Anton Melani
Produktchef
Tekniskt Projektstöd
anton.melani@vadsbo.net
0735 03 02 32

Carl Ziegler
Ekonomiansvarig
carl.ziegler@vadsbo.net
0735 09 89 12

Lars Ståhl
Logistik och Order
lars.stahl@vadsbo.net
031 23 56 00

Erika Eldvråk
Marknadsansvarig
erika.eldvrak@vadsbo.net
0768 33 61 30

Julia Lindgren
Projektledare Tekniskt Projektstöd
julia.lindgren@vadsbo.net
0701 41 37 97

Viktor Stenberg
Tekniskt Projektstöd
Testingenjör
viktor.stenberg@vadsbo.net
0734 33 55 69

Jonatan Fischier
Lager
jonatan.fischier@vadsbo.net
031 23 56 00

Tel växel: 031 – 23 56 00
Support/frågor/info: info@vadsbo.net
Order/reklamation: order@vadsbo.net
Startklar/projektförfrågningar: projekt@vadsbo.net
Utbildningar & Casambi Academy: academy@vadsbo.net
Fakturor ska till:
finance@vadsbo.net
Övrigt gött: hej@vadsbo.net

Organisationsnummer: 556057-4419
VAT: SE556057441901

Besöksadress & post:
Vadsbo LightTech AB
Hilma Anderssons gata 15
421 31 Västra Frölunda

Infrakter & speditörer:
E A Rosengrens gata 27
421 31 Västra Frölunda

Frågor? Support? Kontakta oss.

    Facebook
    Instagram
    LinkedIn
    YouTube
    Top